Annamme
asiakkaalle

lupauksen

ja pidämme sen

Olemme joustava ja monipuolinen koneistuksen
sopimusvalmistaja kone- ja laitevalmistajille.

Ota meihin yhteyttä

Toimitusjohtaja

Pekka Kolehmainen

+358 400 897 711
pekka.kolehmainen@supset.fi

Taloushallinto

Jaana Kolehmainen

+358 400 574 084
jaana.kolehmainen@supset.fi

Myyntiassistentti

Henni Kolehmainen

+358 400 897 716
henni.kolehmainen@supset.fi

Laatu

Tuotanto

Laatu

Kai Paananen

(poissa 30.9. saakka)
+358 400 897 712
kai.paananen@supset.fi

Tuotanto

Lasse Luostarinen

+358 400 897 714
lasse.luostarinen@supset.fi

Henri Kolehmainen

+358 400 897 713
henri.kolehmainen@supset.fi